prawo

Początki działalności Kancelarii sięgają 1987 r., kiedy adwokat Tomasz Kopoczyński rozpoczął indywidualną praktykę adwokacką. Obecnie zespół Kancelarii „Kopoczyński adwokaci i radcowie prawni” składa się z 27 wysoko wykwalifikowanych prawników, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

 

Dzięki współpracy z doradcami zewnętrznymi, ekspertami o uznanej renomie, najczęściej rekrutującymi się ze środowiska akademickiego, oferujemy indywidualne podejście i rozwiązania w najbardziej skomplikowanych sprawach.
   

kultura i sztuka

Czwartym tematem w cyklu Zofii Król była „Pomysłowość wokół nas”. O historiach przedmiotów opowiedziała nam O...

Na trzecie spotkanie swojego cyklu Zofia Król zaprosiła Urszulę Zajączkowską – poetkę, botaniczkę, artystkę w...

„Życie w internetach. Cyfrowa rewolucja” – tak brzmiał tytuł drugiego spotkania z cyklu „Jak działa współczes...

 

Nowa formuła, wypróbowana marka

 

„Kancelaria adwokacka” – dotychczasowe i zwyczajowe logo – przestało odzwierciedlać nasz rozwijający się i zróżnicowany zespół prawników, do którego należą nie tylko adwokaci, lecz również radcowie prawni, a także aplikanci adwokaccy i radcowscy skupieni wokół mecenasa Tomasza Kopoczyńskiego.

 

Uznaliśmy, że działalności prowadzonej przez prawników rożnych specjalności i korporacji, wyróżniających się humanizmem i zaangażowaniem społecznym, nie można sprowadzić do prostej formuły, jakże cenionej przez tradycję, jednakże nieadekwatnej do rzeczywistości, w tym obranego przez nas kierunku rozwoju.

 

Podjęliśmy wyzwanie polegające na zachowaniu najlepszych tradycji adwokackich przy jednoczesnej zmianie naszego określenia. Nowe logo nie oznacza zerwania z przeszłością. Pozostaliśmy doświadczoną, dyspozycyjną, z perfekcyjną obsługą administracyjną kancelarią adwokacką. Z najlepszymi cechami Palestry. Z ważnym uzupełnieniem: nasz zespół nie stanowi powtarzalnego schematu, lecz grupę przygotowanych prawników (nie tylko adwokatów), gotowych do rozwiązania najtrudniejszych spraw, odpowiedzialnych za wszystko, czego się podejmą. Silnych doświadczeniem, odważnych wobec zróżnicowania i nowości.

W ten sposób nowa formuła uzupełnia wypróbowaną markę. Dla dobra klientów.

„Kopoczyński

adwokaci i radcowie prawni”