co robimy

Początki działalności Kancelarii sięgają 1987 r., kiedy adwokat Tomasz Kopoczyński rozpoczął indywidualną praktykę adwokacką. Obecnie zespół Kancelarii „Kopoczyński adwokaci i radcowie prawni” składa się z 27 wysoko wykwalifikowanych prawników, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Dzięki współpracy z doradcami zewnętrznymi, ekspertami o uznanej renomie, najczęściej rekrutującymi się ze środowiska akademickiego, oferujemy indywidualne podejście i rozwiązania w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Świadczymy pomoc prawną dla przedsiębiorców, przez którą rozumiemy wzięcie na siebie odpowiedzialności za koordynowanie i współtworzenie kultury prawnej organizacji, polegającą m. in. na udzielaniu porad i konsultacji prawnych, sporządzaniu opinii prawnych i ekspertyz, pomocy przy zawieraniu kontraktów, udziału w negocjacjach handlowych, doradztwie strategicznym, ustalaniu strategii oraz reprezentację przed organami administracji publicznej i sądowej, a także pomoc przy windykacji należności.

Ponadto w swej ofercie posiadamy usługę polegającą na audycie prawnym całokształtu lub określonych obszarów działalności Klienta. Jako nieliczni specjalizujemy się w audycie prawno-karnym, którego założeniem jest analiza zagrożeń dla klienta związanych z szeroko rozumianą odpowiedzialnością karną. Z powodzeniem prowadziliśmy cały szereg procesów karnych dotyczących menadżerów.

Siedziba kancelarii znajduje się w Gdyni, jednak świadczymy pomoc prawną na terenie całej Polski oraz za granicą.

Zawsze zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i zaufania, wszelkie informacje dotyczące Klientów są objęte tajemnicą zawodową.